Dragicevic Tado2Ovim putem javljamo tužnu vijest da nas je u 58. godini života napustio još jedan domoljub i hrvatski vitez, TADO DRAGIČEVIĆ iz Slavonskog Šamca, dragovoljac Domovinskog rata i pripadnik 108. brigade ZNG RH Slavonski Brod.

Posljednji ispraćaj našeg brata po oružju, biti će u subotu 20. travnja 2019. na Mjesnom groblju u Slavonskom Šamcu s početkom u 12:00 sati.

Počivao u miru Božjem!

Pasler Vinko2Ovim putem javljamo tužnu vijest da nas je u 63. godini života napustio još jedan domoljub i hrvatski vitez, VINKO PASLER iz Bukovlja, dragovoljac Domovinskog rata i pripadnik 108. brigade ZNG RH Slavonski Brod.

Posljednji ispraćaj našeg brata po oružju, biti će u četvrtak 21. ožujka 2019. na Mjesnom groblju u Bukovlju s početkom u 15:00 sati.

Počivao u miru Božjem!

Krizanovic Antun2Ovim putem javljamo tužnu vijest da nas je u 61. godini života napustio još jedan domoljub i hrvatski vitez, ANTUN KRIŽANOVIĆ iz Slobodnice, dragovoljac Domovinskog rata i pripadnik 108. brigade ZNG RH Slavonski Brod, 139. brigade HV i 5. GBR "Sokolovi".

Posljednji ispraćaj našeg brata po oružju, biti će u srijedu 13. ožujka 2019. na groblju Markovo polje u Zagrebu s početkom u 10:50 sati.

Počivao u miru Božjem!

Tomljenovic Zeljko2Ovim putem javljamo tužnu vijest da nas je u 51. godini života napustio još jedan domoljub i hrvatski vitez, ŽELJKO TOMLJENOVIĆ iz Slavonskog Broda, dragovoljac Domovinskog rata i pripadnik 108. brigade ZNG RH Slavonski Brod i 5. GBR "Sokolovi".

Posljednji ispraćaj našeg brata po oružju, biti će u ponedjeljak 4. ožujka 2019. na Gradskom groblju u Slavonskom Brodu s početkom u 14:00 sati.

Počivao u miru Božjem!

Luzanac Ivan2Ovim putem javljamo tužnu vijest da nas je u 53. godini života napustio još jedan domoljub i hrvatski vitez, IVAN LUŽANAC-IĆO iz Slavonskog Broda, dragovoljac Domovinskog rata i pripadnik 108. brigade ZNG RH Slavonski Brod.

Posljednji ispraćaj našeg brata po oružju, biti će u subotu 2. ožujka 2019. na Gradskom groblju u Slavonskom Brodu s početkom u 13:00 sati.

Hvala ti na svemu i laka ti bila hrvatska gruda koju si neizmjerno volio! Počivao u miru Božjem!

Mehandzija Adam2Ovim putem javljamo tužnu vijest da nas je u 53. godini života napustio još jedan domoljub i hrvatski vitez, ADAM MEHANDŽIJA iz Sibinja, dragovoljac Domovinskog rata i pripadnik 108. i 157. brigade ZNG RH Slavonski Brod.

Posljednji ispraćaj našeg brata po oružju, biti će u utorak 19. veljače 2019. na Mjesnom groblju u Sibinju s početkom u 15:30 sati.

Gruicic Antun2Ovim putem javljamo tužnu vijest da nas je u 75. godini života napustio još jedan domoljub i hrvatski vitez, ANTUN GRUIČIĆ - GRUJO iz Grabarja, dragovoljac Domovinskog rata i pripadnik 108. brigade ZNG RH Slavonski Brod.

Posljednji ispraćaj našeg brata po oružju, biti će u ponedjeljak 18. veljače 2019. na Mjesnom groblju u Grabarju s početkom u 15:00 sati.

Mamic Simun2Ovim putem javljamo tužnu vijest da nas je u 55. godini života napustio još jedan domoljub i hrvatski vitez, ŠIMUN MAMIĆ iz Slavonskog Broda, dragovoljac Domovinskog rata i pripadnik 108. brigade ZNG RH Slavonski Brod.

Posljednji ispraćaj našeg brata po oružju, biti će u utorak 19. veljače 2019. na Gradskom groblju u Slav. Brodu s početkom u 13:00 sati.

Metic Damir2Ovim putem javljamo tužnu vijest da nas je u 60. godini života napustio još jedan domoljub i hrvatski vitez, DAMIR METIĆ - META iz Gromačnika, dragovoljac Domovinskog rata i pripadnik 108. brigade ZNG RH Slavonski Brod.

Posljednji ispraćaj našeg brata po oružju, biti će u ponedjeljak 18. veljače 2019. na Mjesnom groblju u Gromačniku s početkom u 16:00 sati.

Janje Ivan2Ovim putem javljamo tužnu vijest da nas je u 66. godini života napustio još jedan domoljub i hrvatski vitez, IVAN JANJE iz Slavonskog Broda, dragovoljac Domovinskog rata i pripadnik Vojne policije - 108. brigade ZNG RH Slavonski Brod.

Posljednji ispraćaj našeg brata po oružju, biti će u petak 1. veljače 2019. na Gradskom groblju u Slavonskom Brodu s početkom u 14:00 sati.