Jagetic Zvonko 01Ovim putem javljamo tužnu vijest da nas je 11. siječnja 2022.g. u 55. godini života napustio još jedan domoljub i hrvatski vitez, ZVONKO JAGETIĆ iz Ruščice, dragovoljac Domovinskog rata i nekadašnji pripadnik 108. brigade ZNG Slavonski Brod.

Posljednji ispraćaj našeg brata po oružju, biti će u četvrtak, 13. siječnja 2022.g. u 13:00 sati na Mjesnom groblju u Ruščici.

Hvala ti na svemu i laka ti bila hrvatska gruda koju si neizmjerno volio! Počivao u miru Božjem!

108 cestitka 2022

Advent Samac 2021 08ADVENT U SLAVONSKOM ŠAMCU

U organizaciji Općine Slavonski Šamac i udruga s područja općine, u subotu 18. prosinca 2021. godine obilježen je Advent u Slavonskom Šamcu.

Među mnogobrojnim udrugama, na ovom događanju sudjelovala je i Udruga 108. brigade ZNG RH čiji su članovi za sve posjetitelje kuhali sarmu.

Advent 03ADVENT U VELIKOJ KOPANICI

U organizaciji Općine Velika Kopanica i udruga s područja općine, u nedjelju 12. prosinca 2021. godine obilježen je Advent u Velikoj Kopanici.

Među mnogobrojnim udrugama, na ovom događanju sudjelovala je i Udruga 108. brigade ZNG RH čiji su članovi za sve posjetitelje kuhali fiš.