logo22wPoštovani,
ovim putem pozivamo sve hrvatske branitelje na sudjelovanje u anketnom istraživanju kojem možete pristupiti putem sljedećeg linka: SUDJELOVANJE U ANKETI

Istraživanje provode istraživači s Instituta društvenih znanosti Ivo Pilar u Zagrebu, u sklopu projekta Analiza društvenih faktora koji utječu na kvalitetu života braniteljske populacije – smjernice za budućnost.

Istraživanje je usmjereno na proučavanje kohezije i povezanosti među braniteljima i učinkovitosti komunikacije s donositeljima odluka u Republici Hrvatskoj.

Iznimno nam je važna suradnja s braniteljima Domovinskog rata iz čijih iskustava želimo naučiti više o našim kapacitetima za suradnju i razumjeti međuljudske veze koje se u takvim situacijama stvaraju kao i proučiti kvalitetu komunikacije s čimbenicima koji donose odluke od važnosti za branitelje i njihove obitelji. Zahvaljujemo Vam na vremenu i suradnji!