Smotra 01Muška pjevačka skupina "Starotopoljani" organizirala je 12. Smotru pjevačkih skupina "Topolje 2021." koja je održana 9. listopada 2021 godine.

Predstavnici Udruge 108. brigade ZNG RH Paula Vdovjak i Pavo Naletilić sudjelovali su na 12. Smotri pjevačkih skupina. MPS "Starotopoljani" predstavili su pjesmu i spot za novu pjesmu "Ljubav siromaha".

Sudionici smotre bili su: KUD "Slavonija" Staro Topolje, KUD "Vesela šokadija" Lapovci, MPS "Starotopoljani, MPS KUD-a "Seljačka sloga" Zadubravlje, MPS "Drenjanci" Drenje, PS "Drumarice" Brodski Stupnik, ŽPS "Skladovke" Đakovo i Irena Matković.

PaulaNa Izborno-izvještajnoj skupštini PAULA VDOVJAK izabrana za novu predsjednicu Udruge 108. brigade ZNG

U ponedjeljak, 27. rujna 2021.g. u Domu HVIDR-a Slavonski Brod s početkom u 17:00 sati održana je Izborno-izvještajna skupština Udruge 108. brigade ZNG.

Na Izborno-izvještajnoj skupštini Udruge 108. brigade ZNG za predsjednicu udruge većinom glasova nazočnih delegata izabrana je PAULA VDOVJAK, dok je za njenog zamjenika izabran dosadašnji predsjednik udruge PAVO NALETILIĆ.