Rasic Dragan1Ovim putem javljamo tužnu vijest da nas je 23. veljače 2021.g. u 56. godini života napustio još jedan domoljub i hrvatski vitez, DRAGAN RAŠIĆ iz Ruščice, dragovoljac Domovinskog rata, nekadašnji pripadnik legendarne 108. brigade ZNG Slavonski Brod.

Posljednji ispraćaj našeg brata po oružju, biti će u četvrtak, 25. veljače 2021. u 12:00 sati na Mjesnom groblju u Ruščici.

Hvala ti na svemu i laka ti bila hrvatska gruda koju si neizmjerno volio! Počivao u miru Božjem!

Dasovic Zeljko1Ovim putem javljamo tužnu vijest da nas je 24. veljače 2021.g. u 73. godini života napustio još jedan domoljub i hrvatski vitez, ŽELJKO DASOVIĆ iz Slavonskog Broda, dragovoljac Domovinskog rata, nekadašnji pripadnik legendarne 108. brigade ZNG Slavonski Brod.

Posljednji ispraćaj našeg brata po oružju, biti će u petak, 26. veljače 2021. u 12:00 sati na Gradskom groblju u Slavonskom Brodu.

.be

Maslenica

U sklopu projekta pod nazivom Razvoj informativne platforme „Hrvatski branitelj“ koji sufinancira Europska unija sredstvima Europskog socijalnog fonda, u ponedjeljak 18. siječnja, održana je emisija Hrvatski branitelj.

Gošća je bila hrvatska braniteljica i medicinska sestra PAULA VDOVJAK koja je aktivna članica udruga proizašlih iz Domovinskog rata.

Tema emisije Hrvatski branitelj su aktualni problemi na koje nailaze braniteljice iz Domovinskog rata te žene i majke branitelja. Cijelu emisiju pogledajte u videu koji se nalazi u nastavku: